Hoppa till textinnehållet

Kontaktpersoner

Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontaktpersoner för privatpersoner och företag.

Katrineholm, Flen och Vingåker

Ansvariga chefer

Emil Gimlander
Chef Företag
0150-758 61


Stefan Andersson
Chef Rådgivare Privat

0150-759 93

stefan.andersson@sormlandssparbank.se


Annika Bjernefalk
Chef Kundservice Katrineholm Flen Vingåker 
0150-759 04

 

Företag

Linda Hurtig

Kundansvarig Företag
0157-755 04
linda.hurtig@sormlandssparbank.se


Christoffer Lomberg

Kundansvarig Företag
0150-758 41
christoffer.lomberg@sormlandssparbank.se


Mikael Lundén

Kundansvarig Företag
0157-755 28
mikael.lunden@sormlandssparbank.se


Mattias Orest
Kundansvarig Företag
0151-524 107
mattias.orest@sormlandssparbank.se


Fredrik Strandlund

Kundansvarig Företag
0150-759 17
fredrik.strandlund@sormlandssparbank.se

 

Emelie Brolin (föräldraledig)
Kundansvarig Skog och lantbruk
0150-757 30
emelie.brolin@sormlandssparbank.se
 

Gerry Wahlqvist
Kundansvarig Skog och lantbruk
0150-758 36
gerry.wahlqvist@sormlandssparbank.se

 

Birgitta Bäckman
Rådgivare Spara och försäkra
0150-758 31
birgitta.backman@sormlandssparbank.se

Guldeken

Cathrine Gerdtman
Kundansvarig Guldeken
0150-758 02
cathrine.gerdtman@sormlandssparbank.se


Mats Larsson
Kundansvarig Guldeken
0150-758 49
mats.larsson@sormlandssparbank.se

Premium

Caroline Dalhäll
Kundansvarig Premium
0150-759 25
caroline.dalhall@sormlandssparbank.se

Jennie Fällman
Kundansvarig Premium
0150-758 66
jennie.fallman@sormlandssparbank.se

Evy Hellqvist-Olsson
Kundansvarig Premium
0157-755 09
evy.hellqvist-olsson@sormlandssparbank.se
 

Jenny Lindblom
Kundansvarig Premium
0150-758 12
jenny.lindblom@sormlandssparbank.se
 

Karin Pettersson
Kundansvarig Premium
0150-758 13
karin.pettersson@sormlandssparbank.se


Saif Ullah 
Kundansvarig Premium
0151-524 122
saif.ullah@sormlandssparbank.se

Familjejurister

Anna Comstedt
Familjejurist
0155-756 37
anna.comstedt@sormlandssparbank.se


Annika Meedendorp
Familjejurist
0150-758 88

Nyköping och Oxelösund

Ansvariga chefer

Emil Gimlander
Chef Företag
0150-758 61
emil.gimlander@sormlandssparbank.se


Khalid Eid
Chef Rådgivare Privat
0155-757 38
khalid.eid@sormlandssparbank.se

Louise Michalowski
Chef Kundservice
0155-757 53

Företag

Armend Berisha

Kundansvarig Företag
0155-756 22
armend.berisha@sormlandssparbank.se

Magnus Ekman
Kundansvarig Företag
0155-757 22
magnus.ekman@sormlandssparbank.se


Pia Inevik

Kundansvarig Företag
0155-757 14
pia.inevik@sormlandssparbank.se

 

Daniel Jacobsson

Kundansvarig Företag
0155-757 47
daniel.jacobsson@sormlandssparbank.se


Liselotte Landquist
Kundansvarig Företag
0155-757 29
liselotte.landquist@sormlandssparbank.se


Patrik Silverhall
Kundansvarig Företag
0155-757 19
patrik.silverhall@sormlandssparbank.se


Mats Öhman

Kundansvarig Företag
0155-757 26
mats.ohman@sormlandssparbank.se
 

Emelie Brolin (föräldraledig)
Kundansvarig  Skog och lantbruk
0155-757 30
emelie.brolin@sormlandssparbank.se


Linn Klingzell (föräldraledig)

Kundansvarig Skog och lantbruk
0155-757 62
linn.klingzell@sormlandssparbank.se


Lisa Säther

Rådgivare Spara och försäkra
0155-757 10
lisa.sather@sormlandssparbank.se


Mikael Melin

Rådgivare Spara och försäkra
0155-756 87
mikael.melin@sormlandssparbank.se

 

Guldeken

David Fransson

Kundansvarig Guldeken
0155-756 19
david.fransson@sormlandssparbank.se


Anna Hultman

Kundansvarig Guldeken
0155-757 64
anna.hultman@sormlandssparbank.se

Premium

Linda Andersson
Kundansvarig Premium
0155-757 87
linda.andersson@sormlandssparbank.se


Malin Ek
Kundansvarig Premium

0155-757 63
malin.ek@sormlandssparbank.se

Caroline Thorslund
Kundansvarig Premium
0155-757 41
caroline.thorslund@sormlandssparbank.se

Familjejurister

Anna Comstedt
Familjejurist
0155-756 37
anna.comstedt@sormlandssparbank.se


Helen Wesselman-Eriksson

Familjejurist
0155-757 91
helen.wesselman-eriksson@sormlandssparbank.se