Hoppa till textinnehållet

Kontaktpersoner

Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontaktpersoner för privatpersoner och företag.

Katrineholm, Flen och Vingåker

Ansvariga chefer

Katarina Jansson
Chef affärsområde KFV
0150-758 11

Jim Lindström
Chef företag
0150-458 27
jim.jindstrom@sormlandssparbank.se

Stefan Andersson
Chef rådgivare privat
0150-759 93
stefan.andersson@sormlandssparbank.se

Annika Bjernefalk
Chef Kundservice
0150-759 04

Företag

Katrineholm

Birgitta Bäckman
Rådgivare Spara och försäkra
0150-758 31
birgitta.backman@sormlandssparbank.se


Christoffer Lomberg

Kundansvarig Företag
0150-758 41
christoffer.lomberg@sormlandssparbank.se


Erik Einarsson

Kundansvarig Företag
0150-758 35
erik.einarsson@sormlandssparbank.se


Fredrik Strandlund

Kundansvarig Företag
0150-759 17
fredrik.strandlund@sormlandssparbank.se


Gerry Wahlqvist

Kundansvarig Skog och lantbruk
0150-758 36
gerry.wahlqvist@sormlandssparbank.se


Greta Lilliehöök-Hägg

Kundansvarig Företag
0150-758 61
greta.lilliehook-hagg@sormlandssparbank.se


Nedim Murtic

Kundansvarig Företag
0150-759 16
nedim.murtic@sormlandssparbank.se


Flen

Birgitta Bäckman
Rådgivare Spara och försäkra
0150-758 31
birgitta.backman@sormlandssparbank.se


Christoffer Lomberg

Kundansvarig Företag
0150-758 41
christoffer.lomberg@sormlandssparbank.se


Emelie Brolin

Kundansvarig Skog och lantbruk
0150-757 30
emelie.brolin@sormlandssparbank.se


Linda Hurtig

Kundansvarig Företag
0157-755 04
linda.hurtig@sormlandssparbank.se


Mikael Lundén

Kundansvarig Företag
0157-755 28
mikael.lunden@sormlandssparbank.se


Vingåker

Birgitta Bäckman
Rådgivare Spara och försäkra
0150-758 31
birgitta.backman@sormlandssparbank.se


Gerry Wahlqvist

Kundansvarig Skog och lantbruk
0150-758 36
gerry.wahlqvist@sormlandssparbank.se


Mattias Orest

Kundansvarig Företag
0151-524 107
mattias.orest@sormlandssparbank.se

Guldeken

Mats Larsson
Kundansvarig Guldeken
0150-758 49
mats.larsson@sormlandssparbank.se


Cathrine Gerdtman

Kundansvarig Guldeken
0150-758 02
cathrine.gerdtman@sormlandssparbank.se

Premium

Katrineholm

Karin Pettersson
Kundansvarig Premium
0150-758 13
karin.pettersson@sormlandssparbank.se


Jenny Lindblom

Kundansvarig Premium
0150-758 12
jenny.lindblom@sormlandssparbank.se


Caroline Dalhäll

Kundansvarig Premium
0150-759 25
caroline.dalhall@sormlandssparbank.se


Jennie Fällman

Kundansvarig Premium
0150-758 66
jennie.fallman@sormlandssparbank.se


Flen

Evy Hellqvist-Olsson
Kundansvarig Premium
0157-755 09
evy.hellqvist-olsson@sormlandssparbank.se


Carina Karlsson

Kundansvarig Premium
0157-755 05
carina.karlsson@sormlandssparbank.se


Vingåker

Saif Ullah 
Kundansvarig Premium
0151-524 122
saif.ullah@sormlandssparbank.se

Familjejurister

Annika Meedendorp

Familjejurist
0150-758 88

Nyköping och Oxelösund

Ansvariga chefer

Willy Devgun
Tf Affärsområdeschef
0155-756 38
willy.devgun@sormlandssparbank.se


Khalid Eid
Chef rådgivare privat
0155-757 38
khalid.eid@sormlandssparbank.se

Louise Michalowski
Chef kundservice
0155-757 53

Företag

Armend Berisha

Kundansvarig Företag
0155-756 22
armend.berisha@sormlandssparbank.se


Daniel Jacobsson

Kundansvarig Företag
0155-757 47
daniel.jacobsson@sormlandssparbank.se


Emelie Brolin

Kundansvarig  Skog och lantbruk
0155-757 30
emelie.brolin@sormlandssparbank.se


Linn Klingzell

Kundansvarig Skog och lantbruk
0155-757 62
linn.klingzell@sormlandssparbank.se


Lisa Säther

Rådgivare Spara och försäkra
0155-757 10
lisa.sather@sormlandssparbank.se


Liselotte Landquist

Kundansvarig Företag
0155-757 29
liselotte.landquist@sormlandssparbank.se


Magnus Ekman

Kundansvarig Företag
0155-757 22
magnus.ekman@sormlandssparbank.se


Mats Öhman

Kundansvarig Företag
0155-757 26
mats.ohman@sormlandssparbank.se


Mikael Melin

Rådgivare Spara och försäkra
0155-756 87
mikael.melin@sormlandssparbank.se


Patrik Silverhall

Kundansvarig Företag
0155-757 19
patrik.silverhall@sormlandssparbank.se


Pia Inevik

Kundansvarig Företag
0155-757 14
pia.inevik@sormlandssparbank.se

Guldeken

David Fransson

Kundansvarig Guldeken
0155-756 19
david.fransson@sormlandssparbank.se


Anna Hultman

Kundansvarig Guldeken
0155-757 64
anna.hultman@sormlandssparbank.se

Premuim

Nyköping

Karin Halldin
Kundansvarig Premium
0155-757 31
karin.halldin@sormlandssparbank.se


Linda Andersson

Kundansvarig Premium
0155-757 87
linda.andersson@sormlandssparbank.se


Malin EK

Kundansvarig Premium
0155-757 63
malin.ek@sormlandssparbank.se


Caroline Thorslund

Kundansvarig Premium
0155-757 41
caroline.thorslund@sormlandssparbank.se


Oxelösund

Malin Nyholm
Kundansvarig Premium
0155-756 09
malin.nyholm@sormlandssparbank.se


Karin Brännström (Föräldraledig till Q4 2020)

Kundansvarig Premium
0155-756 15
karin.brannstrom@sormlandssparbank.se

Familjejurister

Anna Comstedt
Familjejurist
0155-756 37
anna.comstedt@sormlandssparbank.se


Helen Wesselman-Eriksson

Familjejurist
0155-757 91
helen.wesselman-eriksson@sormlandssparbank.se